Get Adobe Flash player
Oferujemy:

  • Doświadczoną kadrę pedagogiczną 
  • Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę. 
  • Opiekę nad dziećmi od 3 do 6 lat. 
  • Wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom. 
  • Dobrze wyposażone sale dydaktyczne. 
  • Zdrowe, wartościowe i smaczne posiłki. 

Zajęcia dodatkowe:

  • zajęcia umuzykalniające - rytmika
  • zajęcia rekreacyjno – ruchowe
  • język angielski
  • zajęcia z logopedii

Aktualności (2016/2017)

W dniu 21.06.2017 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017. Dzieci prezentowały na scenie swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła starszakom dyplomy, upominki oraz podziękowała wszystkim za udział i zaangażowanie w życie przedszkola. Był to miły, pełen wrażeń ale także radości i wzruszeń niezapomniany dzień.

Czytaj więcej

W dniu 12.06.2017 odbyła się wycieczka do Parku tematycznego – Magicznych Ogrodów w Janowcu. Dzieci odkrywały piękno natury, miały możliwość przenieść się w baśniowy świat. Przedszkolaki uczestniczyły również w grach terenowych z animatorem. Zmęczone ale zadowolone wróciły do przedszkola.

Czytaj więcej

W naszym przedszkolu odbył się Piknik rodzinny, podczas którego dzieci bawiły się wspólnie z rodzicami. Impreza zaczęła się występem rodziców dzieci 4- letnich, którzy zaprezentowali bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. Następnie animatorzy zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Atrakcji było co nie miara: zabawy integracyjne z chustą, malowanie twarzy, skręcanie zwierzątek z kolorowych balonów, pokaz wielkich baniek mydlanych, konkursy, zabawy ruchowe, dmuchańce. Był też poczęstunek w postaci kiełbasek z grill, bigosu i kompotu. Na zakończenie naszego familijnego spotkania wszystkie dzieci dostały prezenty – niespodziankę. Dziękujemy rodzicom za podjęte wyzwani jakim było przedstawienie bajki dla wymagającej dziecięcej publiczności.

Czytaj więcej

W ramach współpracy naszego przedszkola ze Szkołą Podstawową nr 5 w dniu 1.06.2017 r. uczniowie z tej szkoły czytały przedszkolakom bajki z cyklu „Bajki ze złotego skarbu”. Dzieci bardzo chętnie  słuchały bajek czytanych przez starszych kolegów. Jest to dobry sposób na rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

Czytaj więcej

W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” w przedszkolu odbył się „Tydzień z książką”  - czytanie utworów literackich dla dzieci przez rodziców. Na zakończenie tematyki związanej z czytelnictwem  odbyła się wycieczka do księgarni Avalon w Kraśniku.  Pani zapoznała przedszkolaków z kolorowym światem książek – bogactwem pozycji, efektownymi oprawami i ilustracjami. Przedstawiła ciekawe pozycje książkowe dostosowane do wieku dziecka. Dziękujemy Pani, która gościnnie nas przyjęła!

Czytaj więcej