Po dłuższej przerwie związanej z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju wznowiliśmy spotkania z panią bibliotekarką z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku. W środę 6 kwietnia nasze przedszkole odwiedziła pani Katarzyna Sudół. Pani Kasia przyniosła ze sobą kilka książeczek. Przedszkolaki w ciszy i skupieniu wysłuchały bajek. Bibliotekarka zapraszała dzieci do biblioteki i zachęcała do czytania książek. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania książkami, wzbogacanie słownictwa i pobudzanie wyobraźni. Pani Kasia zwracała uwagę dzieci na poznawcze walory książek, sytuacje humorystyczne, kolorowe ilustracje. Zachęcała przedszkolaki do czytania książek. Dzieci w trakcie spotkania odpowiadały na pytania zadawane im przez Panią bibliotekarkę.
To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy!