W dniu 29.05.2015. odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja” z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Dla przybyłych gości zaplanowano mnóstwo wspaniałych atrakcji.Na wstępie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Po występach w ogrodzie przedszkolnym odbyły się wspólne zawody sportowe dla dzieci i rodziców z ciekawymi konkurencjami i zabawami.

Atrakcje, jakie towarzyszyły tego dnia to m.in. gry i zabawy na tarasie przedszkolnym, malowanie dzieciom twarzy, malowanie kolorowymi kredami portretów swoich rodziców. W trakcie trwania imprezy każdy mógł poczęstować się gorącą kiełbaska z grilla. Na koniec imprezy odbyła się dyskoteka.
Piknik Rodzinny był dla dzieci źródłem wielkiej i wspaniałej zabawy. Istotne było to, że dzieci mogły czynnie wraz z rodzicami brać udział w wszelkiego rodzaju grach, zabawach i konkurencjach.

[Nie odnaleziono galerii]