W dniu 22 czerwca 2022 roku po dwuletniej przerwie rodzice oraz pracownicy przedszkola i oczywiście wspaniałe przedszkolaki spotkały się na pikniku rodzinnym połączonym z zakończeniem roku szkolnego. Na wstępie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Po zakończonej części artystycznej zaproszono wszystkich do wspólnej zabawy. Atrakcji było co nie miara: zabawy integracyjne,tatuaże, skręcanie zwierzątek z kolorowych balonów, pokaz wielkich baniek mydlanych, konkursy, zabawy ruchowe, dmuchańce. W trakcie trwania imprezy każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską z grilla, bigosem i kompotem. Piknik Rodzinny był dla dzieci źródłem wielkiej i wspaniałej zabawy. Istotne było to, że dzieci mogły czynnie wraz z rodzicami brać udział w wszelkiego rodzaju grach, zabawach i konkurencjach. Był to dzień pełen radości, swobody i dobrej zabawy!