W dniach 12-13 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziaka. Dzieci z oddziału III przygotowały program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Przedszkolaki z oddziału IV przedstawiły bajkę pt. „Dziewczynka z zapałkami”, a dzieci z oddziału V przygotowały „Jasełka”. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, specjalny dla nich wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobne upominki. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Oddział III – Pszczółki

Oddział IV – Motylki