11 maja dzieci z grupy IV i V po raz kolejny odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Kraśniku. Głównym celem wizyty było propagowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz rozwijanie zainteresowań książką. Podczas zajęć zaprezentowany został przedszkolakom cykl produkcyjny powstawania książki od momentu zrodzenia się pomysłu, poprzez spisanie go, obróbkę cyfrową po produkt finalny. Zajęcia przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze a ich warsztatowy charakter bardzo spodobał się naszym milusińskim. Z okazji Dnia Bibliotekarza, który przypada 8 maja nasze przedszkolaki przygotowały niespodziankę dla naszej niezastąpionej Pani Kasi. W podziękowaniu za wzorową współpracę dzieci wręczyły własnoręcznie wykonaną książkę.
Życzymy Pani Kasi więcej czytelników niż książek, a także radości i satysfakcji z pracy. Serdecznie za wszystko dziękujemy!