W dniach 23 – 25 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z oddziałów I, II i III przygotowały program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Przedszkolaki z oddziału V przedstawiły bajkę pt. „Dziewczynka z zapałkami”, a dzieci z oddziału IV przygotowały „Jasełka”. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobne upominki. Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Oddział I – Smerfy

Oddział II – Żabki