W dniu 1.06.2016 r. odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Atmosfera spotkania rodzinnego była wyjątkowa i uroczysta, dzieci podziękowały swoim rodzicom za miłość, trud i oddanie. Po występach artystycznych odbyły się konkursy, zabawy i konkurencje sportowe. Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje: malowanie twarzy, rysowanie kolorowymi kredami, kącik fotograficzny, w którym można było wykonać pamiątkowe zdjęcie z rodzicami, oraz dmuchane zamki. W trakcie trwania imprezy każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską z grilla, bigosem i kompotem. Piknik Rodzinny był dla dzieci źródłem wielkiej i wspaniałej zabawy. Istotne było to, że dzieci mogły czynnie wraz z rodzicami brać udział w wszelkiego rodzaju grach, zabawach i konkurencjach.

[Nie odnaleziono galerii]