W naszym przedszkolu odbył się Piknik rodzinny, podczas którego dzieci bawiły się wspólnie z rodzicami. Impreza zaczęła się występem rodziców dzieci 4- letnich, którzy zaprezentowali bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. Następnie animatorzy zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Atrakcji było co nie miara: zabawy integracyjne z chustą, malowanie twarzy, skręcanie zwierzątek z kolorowych balonów, pokaz wielkich baniek mydlanych, konkursy, zabawy ruchowe, dmuchańce. Był też poczęstunek w postaci kiełbasek z grill, bigosu i kompotu. Na zakończenie naszego familijnego spotkania wszystkie dzieci dostały prezenty – niespodziankę. Dziękujemy rodzicom za podjęte wyzwani jakim było przedstawienie bajki dla wymagającej dziecięcej publiczności.