Dnia 21.06.2018 r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z piknikiem rodzinnym. Na wstępnie dzieci przedstawiły program muzyczno – artystyczny pt. „Jeden dzień z łąki”. Przebrane w przepiękne stroje zaprezentowały swoje umiejętności przed sporą publicznością. Następnie dzieci odchodzące po wakacjach do szkoły otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i książeczki, a od młodszych kolegów własnoręcznie zrobione upominkami.

Po występach przedszkolaków odbyły się konkursy, zabawy i konkurencje sportowe. Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje: malowanie twarzy, puszczanie baniek, rysowanie farbami na foli, kącik fotograficzny, w którym można było wykonać pamiątkowe zdjęcie z rodzicami, oraz dmuchane zamki. W trakcie trwania imprezy każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską z grilla, bigosem, kompotem oraz słodkościami. Zakończenie roku połączone z piknikiem były dla dzieci i rodziców źródłem wielkiej i wspaniałej zabawy.