24.04.2019 r. odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców z oddziału I prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Spotkanie to miało na celu kształtowanie umiejętności nawiązywania kontaktu, współdziałania i partnerstwa, rozwój sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, ale przede wszystkim wzmacnianie więzi emocjonalnej między rodzicami i dziećmi, poprzez stworzenie miłej atmosfery podczas wspólnej zabawy. Zajęcia wyzwoliły swobodę i naturalność u dzieci oraz ich rodziców, widać było, że zabawa dostarczyła obu stronom dużo radości i poczucia partnerstwa.
Na zakończenie spotkania odbyły się warsztaty kulinarne z wykorzystaniem owoców. Dzieci przy wsparciu rodziców mogły podejmować samodzielnie różne czynności kuchenne: kroić, szatkować, mieszać i degustować.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach.