Dnia 14.06.2019 r. w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Kraśniku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z piknikiem rodzinnym. Podczas części oficjalnej dzieci przedstawiły improwizację muzyczną pt. „Cyrk”. Przedszkolaki przebrane w przepiękne stroje zaprezentowały swoje umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością. W programie nie zabrakło m.in. magicznych sztuczek, popisów akrobatycznych, żonglerów, tancerek, siłaczy, treserek zwierząt, a przede wszystkim wesołych klownów.
Dzieci z najstarszej grupy, odchodzące do szkoły, otrzymały z rąk Pani Dyrektor Anety Ufniarz i kierownika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Pana Krzysztofa Babisza pamiątkowe dyplomy i książki, a od młodszych kolegów własnoręcznie wykonane upominki.
Po występach odbyły się konkursy, zabawy i konkurencje sportowe. Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje, tj.: malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, obrazowanie farbami na folii, dmuchane zamki, kurtyna wodna oraz wata cukrowa i popcorn. Każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską z grilla, bigosem, kompotem oraz słodkościami.
Wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.