Pani Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów, dlatego nasze przedszkole ogłosiło konkurs plastyczny pt. „Co słychać jesienią?”, w którym udział wzięły wszystkie nasze dzieci wraz z nauczycielkami.
Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej o tematyce jesiennej z użyciem ,,darów jesieni”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci, zwrócenie uwagi na bogactwo i różnorodność kolorów w przyrodzie jesienią.
W konkursie przedszkolaki wykazały się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami.
Pani Dyrektor doceniła artystów i nagrodziła wszystkie oddziały dyplomami uczestnictwa oraz zabawkami w postaci piłek i puzzli.
Dorota J.