Get Adobe Flash player
Oferujemy:

  • Doświadczoną kadrę pedagogiczną 
  • Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę. 
  • Opiekę nad dziećmi od 3 do 6 lat. 
  • Wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom. 
  • Dobrze wyposażone sale dydaktyczne. 
  • Zdrowe, wartościowe i smaczne posiłki. 

Zajęcia dodatkowe:

  • zajęcia umuzykalniające - rytmika
  • zajęcia rekreacyjno – ruchowe
  • język angielski
  • zajęcia z logopedii

Aktualności (2015/2016)

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE KOCHANE…
NADESZŁA CHWILA ROZSTANIA…

22.06.2016 r odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie 6 – latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci przedstawiły program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyli tańce. Na zakończenie dzieci odchodzące po wakacjach do szkoły w przepięknych strojach zatańczyli poloneza. Tego dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, zdjęcia, książeczki, a od młodszych kolegów otrzymali własnoręcznie zrobione upominkami.
Wszystkim przedszkolakom, którzy od 1 września zasiądą w szkolnych ławach życzymy wielu sukcesów w nauce i radości z odkrywania tego co nowe.

Czytaj więcej

W dniu 23.06.2016 r dzieci z naszego przedszkola wybrały się na pokaz robota skonstruowanego przez uczniów z Technikum z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Młodzież pokazała nam jak porusza się robot i jak gra w piłkę. Na zakończenie spotkania mogliśmy zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz zobaczyć robota z bliska.

Czytaj więcej

7.06.2016 r. odbyła się wycieczka do ZOO w Wojciechowie, na którą pojechały dzieci z grupy drugiej i trzeciej. W zwiedzaniu zoo towarzyszył nam właściciel. Białe lwy, zebry, wielbłądy, lemury to tylko nieliczne z wielu zwierząt, które przedszkolaki mogły zobaczyć. Dzieci były oczarowane zwierzętami, chętnie słuchały informacji o nich. Z wielkim zainteresowaniem obserwowały ich zachowanie. Na zakończenie wyprawy odbyły się wesołe zabawy na pięknym placu zabaw. Radości było co nie miara.W drodze powrotnej niektóre dzieciaczki zasnęły. Były zmęczone, ale zadowolone! Ten dzień dostarczył dzieciom wiele miłych wrażeń.

Czytaj więcej

W dniu 2.06.2016 r odbyła się po raz trzeci Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana przez Przedszkola Miejskie nr 7 wchodząca w skład Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 na udostępnionej hali sportowej przez Zespół Placówek Oświatowych nr 2. W przeprowadzeniu konkurencji pomagały gimnazjalistki – piłkarki ręczne KMKS. Olimpiada to dla dzieci nie tylko rywalizacja sportowa ale wielkie przeżycie i wspaniała emocjonująca zabawa. Tego dnia było gwarnie i wesoła, a napięcie towarzyszące imprezie odczuwało się na trybunach. Emocje udzielały się nie tylko tym, którzy rywalizowali ze sobą ale i  tym którzy energicznie kibicowali i wspierali uczestników okrzykami zagrzewającymi do walki. Po zakończeniu sportowych zmagań wszystkie dzieci otrzymały medale oraz słodkie upominki.

Czytaj więcej