Get Adobe Flash player
Oferujemy:

  • Doświadczoną kadrę pedagogiczną 
  • Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę. 
  • Opiekę nad dziećmi od 3 do 6 lat. 
  • Wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom. 
  • Dobrze wyposażone sale dydaktyczne. 
  • Zdrowe, wartościowe i smaczne posiłki. 

Zajęcia dodatkowe:

  • zajęcia umuzykalniające - rytmika
  • zajęcia rekreacyjno – ruchowe
  • język angielski
  • zajęcia z logopedii

Aktualności (2014/2015)

Tradycją w naszym przedszkolu stało się, że pewne wydarzenia mają bardzo doniosłą rangę. Jednym z nich jest uroczyste pożegnanie najstarszych przedszkolaków. I stało się – 24 czerwca 2015 roku od rana rozpoczęły się przygotowania do uroczystości pożegnania. Wszystkie dzieci kończące swoją edukację przedszkolną przedstawiły wspaniały program artystyczny. Śpiewem, tańcem i wierszami  żegnały się z przedszkolem, by od września rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Przedszkolaki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami, zaproszonymi gośćmi i młodszymi kolegami.

Czytaj więcej

Po raz drugi nasze przedszkole zorganizowało Sportową Olimpiadę Przedszkolaków, która odbyła się 18 czerwca 2015 r. na Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Kraśniku. Tego dnia było gwarnie i wesoło, a współzawodnictwo unosiło się w powietrzu. W zawodach sportowych uczestniczyły reprezentacje dzieci i rodziców z 7 kraśnickich przedszkoli. Konkurencje sprawnościowe poprowadzili Sylwia Nowak oraz Konrad Szmyrgała wspierani przez uczniów SP 5.

Czytaj więcej

W dniu 11.06.2015 r. dzieci z grup:  II i III, odwiedziły ZOO w Wojciechowie, była to kolejna ciekawa przygoda. Spacerując po alejkach spotkaliśmy wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt. Podczas zwiedzania towarzyszył  nam przewodnik, który z pasją opowiadał o poszczególnych mieszkańcach zoo. Przedszkolaki miały tu niepowtarzalną okazję do bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Sympatię wśród dzieci wzbudziły osiołki, które ochoczo nastawiały głowy, żeby je pogłaskać. Wielką atrakcją dla dzieci była możliwość karmienia ich trawą. Najbardziej figlarne okazały się jednak małpki, które na widok dzieci dały popis wręcz cyrkowych akrobacji. Podczas zwiedzania zoo zrobiliśmy zdjęcia pamiątkowe, starając się uchwycić na nich to wszystko, co najciekawsze. Zwieńczeniem wycieczki był grill na terenie zoo. Z uśmiechem na twarzach, troszkę zmęczeni, ale pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do naszego przedszkola.

Czytaj więcej

11 czerwca 2015 r. dzieci z grupy IV i V wybrały się na wycieczkę do baśniowego świata – Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie na spektakl pt: „Mała syrenka”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy ciekawej świata dziewczynki z rybim ogonem. Ogromna dawka magii wywarła na przedszkolakach duże wrażenie, a stroje aktorów i piękne dekoracje wzbudzały zachwyt. Dodatkową atrakcją był spacer uliczkami po Starym Mieście w Lublinie. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie przy Zamku Królewskim.

Czytaj więcej

W dniu 08.06.2015 r. dzieci 5 i 6 – letnie wyjechały na wycieczkę do Tematycznego Parku „Magiczne Ogrody” w Janowcu. Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy z animatorem, zabawy w Grodzie Krasnoludzkim, w Krainie Bulwiaków, zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw i dmuchańcach. Nie straszna nam była nawet wizyta w Mroczysku, gdzie widzieliśmy złego Araga. Duże wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami, śpiewający skrzat i mruczące drzewa. Nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Szczęśliwi, choć bardzo zmęczeni wróciliśmy do przedszkola.

Czytaj więcej