Get Adobe Flash player
Oferujemy:

  • Doświadczoną kadrę pedagogiczną 
  • Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę. 
  • Opiekę nad dziećmi od 3 do 6 lat. 
  • Wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom. 
  • Dobrze wyposażone sale dydaktyczne. 
  • Zdrowe, wartościowe i smaczne posiłki. 

Zajęcia dodatkowe:

  • zajęcia umuzykalniające - rytmika
  • zajęcia rekreacyjno – ruchowe
  • język angielski
  • zajęcia z logopedii

Aktualności (2020/2021)

20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia również „ Żabki” obchodziły swoje święto. Wspólne gry, zabawy i konkursy dostarczyły mnóstwo emocji i uśmiechu. Nie zabrakło także energicznej muzyki, która porwała wszystkich do tańca. Naszym Wszystkim dzielnym przedszkolakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy samych radosnych i słonecznych dni. By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia a spędzony tutaj czas był dla Was magiczny, przepełniony zabawą, nauką i radością!
Anna Ślusarz

 

Czytaj więcej

Dnia 15.09.2020 r. w oddziale V obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki.
Wszystkie dzieci z kolorowymi opaskami wykonywały różne zadania. Tańczyły z krążkami, przeliczały kropki, układały z nich różne kompozycje: kwiatki, drzewka, zwierzątka.
Tego dnia dzieci rozwijały twórcze myślenie i kreatywność.
To święto sprawiło im wiele radości i zadowolenia. Odkryły w sobie talent oraz wiarę we własne możliwości.
Katarzyna Janik

 

Czytaj więcej

Dnia 18 września 2020 r. w oddziale IV obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Była to okazja do świętowania, zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo dobrej zabawy . Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, chusteczek szyfonowych , bum bum rurek ,zmagały się z różnymi zadaniami , tańczyły, śpiewały, kolorowały … Nie zabrakło uśmiechu i radości.
Radość, śmiech i muzyka świadczyły o wspaniałej atmosferze. Każde dziecko otrzymało medal Przedszkolaka. Był to wspaniały dzień radosnej zabawy, pełen słońca i uśmiechów wszystkich dzieci.

Marzena Goleń

 

Czytaj więcej

Po raz kolejny w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana w naszym oddziale panowała radosna i  wesoła atmosfera. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach brały udział w różnych zabawach, takich jak: taniec z balonami, czary – mary z kapeluszem, zawody sportowe oraz malowanie obrazków farbami. Impreza była znakomita. Sprawiła dzieciom ogromną radość i wiele niezapomnianych wrażeń.  Mamy nadzieje, ze ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci.
Katarzyna Janik

 

Czytaj więcej

W bieżącym tygodniu w grupie „ Pszczółek” omawiana jest tematyka bezpieczeństwa. Dzieci poznają oraz utrwalają wiadomości dotyczące przepisów ruchu drogowego: sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych a także utrwalają znajomość numerów alarmowych. Na zajęciach plastycznych grupa miała za zadanie przygotować samodzielnie znaki drogowe. Dzieci pracowały pilnie i sumiennie, by w efekcie końcowym powstała wspólna mata ruchu drogowego.
Anna Ślusarz

 

Czytaj więcej