Get Adobe Flash player
Oferujemy:

  • Doświadczoną kadrę pedagogiczną 
  • Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę. 
  • Opiekę nad dziećmi od 3 do 6 lat. 
  • Wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom. 
  • Dobrze wyposażone sale dydaktyczne. 
  • Zdrowe, wartościowe i smaczne posiłki. 

Zajęcia dodatkowe:

  • zajęcia umuzykalniające - rytmika
  • zajęcia rekreacyjno – ruchowe
  • język angielski
  • zajęcia z logopedii

Aktualności (2020/2021)

Genibot to wyposażony w wiele funkcji robot edukacyjny do nauki programowania, o czym mogły przekonać się starszaki z oddziału V podczas popołudniowych zajęć. Praca z robotem to świetna zabawa, rozwijająca logiczne myślenie i zadaniowe podejście do stawianych problemów. Jedną z funkcji Genibota było poruszanie się po linii, co umożliwiło dzieciom tworzenie kart pracy z trasami. Ułożony program wprowadził robota w ruch i sprawił, że wykonywał on wybrane polecenia. Wszyscy wspaniale się bawili.
Alicja Rak

Czytaj więcej

Ozobot to robot do nauki programowania. Wspiera myślenie i kreatywność. Podczas naszych zajęć Ozobot zabrał dzieci w przygodę kodowania. Za pomocą kolorowych kodów (na kartce papieru) dzieci sprawdzały, czy ozobot właściwie odczytuje kody wyrysowane na kartkach. Cieszyły się z sukcesów ozobota. Z ogromną chęcią i zaangażowaniem oglądały i testowały małego robota. Maleńki robocik zyskał sympatię dzieci. Niebawem znów zaprosimy go na nasze zajęcia.
Marzena Goleń

Czytaj więcej

Dzieci z grupy „ Żabek” wykonały kolejne działanie z projektu eTwinning- „Kolorowe pory roku w przedszkolu”. Wybraliśmy się wspólnie na spacer alejkami naszego przedszkola. Obserwowaliśmy zmieniającą się przyrodę oraz zbieraliśmy jesienne liście. W trakcie zajęć wykorzystaliśmy znalezione listki do klasyfikacji ich według gatunków drzew. Na zakończenie wykonaliśmy pracę plastyczną- pana jeża za pomocą naszych małych rączek. Odkryliśmy przyjemność tworzenia i cieszyliśmy się uzyskanym efektem.
Anna Ślusarz

Czytaj więcej

Dnia 24.11.2020 dzieci z oddziału II- Żabki po raz pierwszy miały możliwość uczestniczyć w zajęciach z Genibotem. Jest to niezwykle uniwersalny, wyposażony w wiele funkcji robot edukacyjny. Dzieci uczyły się programowania robota dzięki kartom do kodowania, pozwalającym wprowadzić robota w ruch i sprawić, żeby wykonywał wybraną sekwencję poleceń. Praca z robotem na zajęciach dała dzieciom ogromne korzyści, świetną zabawę, poprzez którą rozwinęła miękkie kompetencje takie jak: logiczne, algorytmiczne myślenie, czy zadaniowe podejście do stawianych problemów.
Sylwia Furtas

Czytaj więcej

W środę 25 listopada, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. We wszystkich salach, każda grupa w wybrany przez siebie sposób obchodziła to bardzo sympatyczne święto, które przypada w rocznicę powstania tej maskotki. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji. Na początek dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, były misiowe tańce, zabawy ruchowe, układanie puzzle, prace plastyczne, których bohaterem, oczywiście był miś. Zabawa była udana. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
 

 
Oddział I

Czytaj więcej