2023/2024

 • W dniu 17.11.2023 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt.: „Ręce myję, zdrowo żyję” zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny. W konkursie brała udział Magdalena Kawa (oddział IV – Motylki). Za swoją pracę została wyróżniona. Serdecznie gratulujemy!

 

2022/2023

 • W dniu 02.10.2022r. w CKiP odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie „Pszczoła to skarb” . Konkurs jest organizowany co roku w ramach Wojewódzkich Kraśnickich Spotkań Pszczelarzy. Nasi laureaci: I miejsce zajęła Daria Sz. z oddziału V a wyróżnienie Natalia O. z odziału III. Gratulacje, jesteśmy z Was dumni.

 

 • W dniu 08.11.2022 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Jesień wokół nas” zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Przedszkole Miejskie nr 5 w w Kraśniku. Praca plastyczna Nikodema M. (oddział IV) zajęła II miejsce, za którą otrzymał dyplom i nagrodę, oraz prace: Marceliny D. (oddział IV), Mileny B. (oddział V), Leny K. (oddział V), Aleksandry C. (oddział III), Mai B. (oddział III) zostały nagodzone za udział. Serdecznie gratulujemy!

 

 • 11 listopada 2022 w nowo otwartym budynku centrum kulturalno – artystycznego na Kościuszki 26, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „11 listopada 2022 – niepodległość dzisiaj” organizowanym przez Burmistrza Miasta Kraśnik oraz Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Praca plastyczna Gabrysi I. (oddział IV) zajęła III miejsce, za którą Gabrysia otrzymała dyplom i nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

 • Dnia 18.11.2022 r. w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbyło się podsumowanie XIX edycji konkursu plastycznego „Zdrowy, Wolny od dymu tytoniowego Styl Życia”, organizowanego w ramach Światowego Dnia Rzucania Tytoniu. Konkurs organizowany był przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Za udział w kategorii praca plastyczna zostali wyróżnieni: Marcelina C. (oddział III), Viktoria Sz. (oddział IV) i Laura G. (oddział V). Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

 • 15 grudnia 2022 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyło się podsumowanie konkursu dla dzieci pt. „Niezłe ziółko” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie. Przedszkolaki z oddziału IV: Malwina K., Helena I., Nikodem M., Wiktor M., Magdalena D., Dominik P., Natalia P. zostały wyróżnione i otrzymały dyplom oraz nagrody. Gratulujemy !!!

 • W dniu 16.06.2023 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt.: „Zdrowy Talerz 3D” zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny. W konkursie wzięła Iga T. (oddział IV – Motylki). Za swoją pracę została wyróżniona. Gratulujemy.

2021/2022

 • W dniu 25.11.2021 r. został rozstrzygnięty powiatowy konkurs ekologiczny „Każdy Chwat sprząta Świat” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku w ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”. Nasze przedszkole zostało wyróżnione , a podziękowaniem był dyplom oraz nagroda.

 • 03 października 2021r. w Centrum Kultury i Promocji odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i podsumowanie konkursu pt. „Pszczoła to skarb”. Jedna z prac zgłoszonych przez nasze przedszkole – Hani K. (gr. IV)  zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów.

 • 18 listopada 2021 roku w Centrum Kultury i Promocji odbyło się rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego ,,Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Kraśniku, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku oraz NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień w Kraśniku. W ramach konkursu dzieci : Aleksandra D., Filip Z., Miłosz D. wykonały pracę plastyczną, za którą otrzymały nagrodę oraz pamiątkowy dyplom. Gratulujemy!!!

 • 10 grudnia 2021 r. w CKiP odbyło się rozstrzygnięcie XII edycji powiatowego konkursu „Zdrowa i piękna Mama” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Przedszkolaki z oddziału IV zajęły I miejsce w kategorii przedstawienie teatralne. Nagrodzone dzieci to: Anna H., Hanna K., Julia B., Zofia G., Patryk O., Filip Z., Maksymilian P., Igor S., Alan K., Franciszek M., Franciszek W. Za udział w kategorii praca plastyczna zostali wyróżnieni: Franciszek W. (oddział IV), Nadia W. (oddział V) i Helena I. (oddział III). Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

 • 19 maja 2022r. w sali Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbyło się oficjalne podsumowanie konkursu „Zdrowa i piękna Mama” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Wyróżnienie w kategorii przedszkola otrzymały dzieci: Lena K. (grupa V), Ania H. (grupa IV), Wiktor M. (grupa III). Gratulacje!

 

 

 

 

 

 

 • 03 czerwca 2022 r. odbyła się IV edycja piłkarskiego ,, Turnieju Przedszkoli o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik” na hali sportowej im. A. Gołasia. Po zaciętej, emocjonującej i wyrównanej walce nasze przedszkole zajeło II miejsce. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal z rąk Burmistrza Wojciecha Wilka, a zwycięskie drużyny – puchary. Statuetkę króla strzelców turnieju otrzymał Oliwier Ch. (grupa V), a statuetkę najlepszego piłkarza drużyny Maksymilian P. (grupa IV). Gratulacje, jeśteśmy z Was dumni!

2020/2021

 • W dniu 18.09.2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Ułan na koniu” zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową im. 24 Pułku Ułanów. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczące w konkursie zostały zaproszone wraz z rodzicami na plac przy Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku celem uroczystego odebrania przez nich nagród . To wielki sukces dla naszego przedszkola. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków. W dalszym ciągu będziemy ich wspierać w rozwijaniu talentów.

 • Dnia 28.09.2020 r. w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. „Pszczoła to skarb” oraz wręczenie dyplomów i nagród. Wychowanka naszego przedszkola – Pola K. wykonała ciekawą pracę plastyczną, za którą otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów.

 • W dniu 06.12.2020r. w CKiP w Kraśniku został rozstrzygnięty konkurs ,,Bombka na świąteczną choinkę”- zorganizowany przez Burmistrza Miasta, Centrum Kultury i Promocji oraz Szkołę Podstawową Nr 3 w Kraśniku. Praca naszej wychowanki Julii B. (oddział III) została zauważona, doceniona i nagrodzona. Gratulujemy!

 • Dnia 14.12.2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie XI edycji powiatowego konkursu „Zdrowa i piękna Mama” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Przedszkolaki z oddziału V zajęły I miejsce w kategorii przedstawienie teatralne. Dzieci nagrodzone to: Nadia W., Malwina O., Aniela H., Kaja P., Pola B., Oliwier J., Karol P., Leon S. Za udział w kategorii, praca plastyczna zostali docenieni: Julia O. (oddział IV), Aleksandra D. (oddział IV) i Emilia A. (oddział III). Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

 • W dniu 14.12.2020 r. odbyło się podsumowanie XVII edycji konkursu plastycznego „Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kraśniku. Praca Marleny K. (oddział IV) zajęła II miejsce. Pozostali uczestnicy konkursu Zuzanna Ch., Mikołaj P., Nadia W., Wiktor M. zostali, także docenieni za udział. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Gratulujemy!

 • W dniu 15.12.2020 r. został rozstrzygnięty powiatowy konkurs ekologiczny „Każdy Chwat sprząta Świat” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku w ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”. Nasze przedszkole zajęło III miejsce, a podziękowaniem był dyplom oraz nagroda.

 • W dniu 8.12.2020 r. w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbyło się spotkanie komisji oceniającej prace plastyczne złożone w ramach konkursu „Twoja krew ratuje życie”. Nasz laureat – Patryk O. (oddział III) zajął III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

2019/2020

 • W dniu 4.10.2019 r. w CKiP odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie „Pszczoła to skarb” w ramach XXXVIII Wojewódzkich Kraśnickich Spotkań Pszczelarzy. Nasi laureaci: I miejsce zajął Patryk O. (gr. II), II miejsce zajęła Iga P. (gr. I). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 • W dniu 22.10.2019 r. w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku, odbyło się podsumowanie konkursu pt. „Każdy Chwat sprząta Świat” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku w ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”. Nasze przedszkole zajęło III miejsce. Dzieci otrzymały dyplom i upominki.

 • W dniu 21.11.2019 r. troje dzieci z przedszkola uczestniczyło w rozdaniu nagród i dyplomów w CKiP w Kraśniku w ramach rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Zdrowy wolny od dymu tytoniowego styl życia”. W konkursie Oliwia W. zajęła III miejsce natomiast Aniela H., Blanka K. – wyróżnienie. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!


2018/2019

 • W dniu 5 października w CKiP odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie „Pszczoła to skarb”. Konkurs jest organizowany co roku w ramach Wojewódzkich Kraśnickich Spotkań Pszczelarzy. Tegoroczna edycja była szczególnie szczęśliwa dla naszych maluszków. Wyróżnienie otrzymali: Franio i Karol z oddziału I. Gratulacje, jesteśmy z Was dumni.

 • W dniu 16.10.2018 r. dzieci z gr. IV i V udały się do Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku na uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Ekologicznego Każdy Chwat Sprząta Świat, towarzyszącego ogólnoświatowej akcji „Sprzątanie Świata 2018”. Nasze przedszkole zostało I miejsce, a podziękowaniem za udział były nagrody (klocki, tablica i gra edukacyjna) oraz dyplom.

 • W dniu 15.11.2018 r. w CKiP w Kraśniku został rozstrzygnięty konkurs pt. Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia – organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Kraśniku. Praca plastyczna Natalii K. (gr. V) zajęła III miejsce, oraz praca Szymona (gr. III) i Filipa (gr. IV) zostały wyróżnione. Za udział każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę.

 • W dniu 28.02.2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. Zdrowo, kolorowo, witaminowo zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku. Po części artystycznej w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 7 oraz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów. Wysiłek i praca została doceniona poprzez przyznanie Nagrody – Natalii K. Serdecznie gratulujemy!

 • W dniu 09.05.2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku zorganizowany został I Przedszkolny Festiwal Tańca Ludowego. Mali artyści w pięknych barwnych strojach zaprezentowali tańce ludowe z różnych regionów Polski. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami przez liczną publiczność. Zwycięzcami zastały wszystkie biorące w zabawie dzieci. Każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek, a placówka dyplom i pamiątkową statuetkę.

 • Dnia 16.05.2019 r. dzieci z oddziału V uczestniczyły w podsumowaniu X edycji konkursu „Zdrowa i piękna Mama” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Przedszkolaki zajęły I miejsce w kategorii przedstawienie teatralne. Uczestnicy otrzymali dyplom i nagrodę. To niezwykły dzień pełen wrażeń, emocji i wielkiej radości.

 • W dniu 02.06.2019 r. w Dzierzkowicach odbyło się rozstrzygnięcie VI edycji konkursu pt. „Rower moich marzeń”. Praca plastyczna Adasia K. zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 • W dniu 07.06.2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Jeszcze nie czytam, a wypożyczam” zorganizowanym przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku. W kategorii „przedszkole” nasza placówka zajęła II miejsce i otrzymała dyplom. Nagrody indywidualne zostały przyznane za wypożyczenie, jak największej ilości książek. Dzieci nagrodzone to: Natalia S. – I miejsce, Adrian K. – II miejsce, Amelia P. – III miejsce. Gratulujemy!


2017/2018

 • „Pszczoła to skarb 2017” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowany w ramach XXXVI Wojewódzkich Kraśnickich Spotkań Pszczelarzy. Nasi laureaci: I miejsce zajęła Maja B. (gr. III), II miejsce zajęła Aleksandra M. (gr. IV), natomiast pozostałe dzieci (Martyna S., Basia F., Aleksandra S., Alicja W., Liliana K.) zostały wyróżnione.

 

 

 

 

 

 

 • „Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia” – rozstrzygnięcie XIV Edycji Powiatowego konkursu plastycznego. Prace plastyczne: Szymona S. (gr. III), Karolinki K. (gr. IV), Franciszka P. (gr. V) zostały wyróżnione, dzieci za udział otrzymały dyplom i drobny upominek.

 

 

 

 

 

 

 • „Każdy Chwat sprząta świat”rozstrzygnięcie konkursu w dniu 21.11.2017 r. Nasze przedszkole zostało wyróżnione otrzymało dyplom oraz ciekawe nagrody w postaci książek i gier edukacyjnych.Dzieci z grupy IV i V wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Dziecięce marzenia” organizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku. Wysiłek i praca naszych przedszkolaków została doceniona poprzez przyznanie głównej nagrodyAleksandrze S. i trzech wyróżnień dla Kai W., Amelii K. i Aleksandry M. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 19.04.2018 r starszaki wzięły udziały w przeglądzie piosenki”Rozśpiewane przedszkolaki ” w CKiP. W przeglądzie wzięły udział dzieci z oddziału IV w kategorii zespół z piosenką „The lion slips tonight” wykonywaną w języku angielskim oraz Aleksandra Stachyra z oddziału V w kategorii soliści brawurowo wykonując piosenkę „Kocham Cię mamo” za którą otrzymała I miejsce w kategorii solistów. Jesteśmy dumni z naszych dzieciaków.

 

 

 

 

 

 

 • „Matematyka wokół nas” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowany przez Przedszkole Miejskie w Poniatowej. Praca Olga P. (gr. III) zajęła I miejsce, za którą trzymała dyplom i nagrody w formie gier matematycznych. Wysiłek i praca została doceniona. Serdecznie gratulujemy!