GRUPA I – SMERFY 3- latki

Jesteśmy grupą dzieci najmłodszych, ale najbardziej przebojowymi przedszkolakami. Dla nas wszystkich jest to pierwszy rok w przedszkolu. Nasze Panie każdego dnia witają nas uśmiechem, pocieszają, gdy tęsknimy za mamusią i tatusiem.

GRUPA II – ŻABKI 4- latki

Jesteśmy wesołą gromadką. Bawimy się wspólnie, dowiadujemy o wielu ciekawych rzeczach, uczymy się wierszyków i piosenek. Chodzimy na spacery, podziwiamy przyrodę. Chętnie przychodzimy do przedszkola, aby się bawić i uczestniczyć w różnych zajęciach.

GRUPA III – PSZCZÓŁKI 5- LATKI

Każdego dnia witamy się ze sobą wesoło, bawimy się, tańczymy, śpiewamy – wprowadzamy radosny nastrój. Na zajęciach dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, robimy doświadczenia, malujemy, lepimy, wycinamy – bardzo lubimy te zajęcia.


 

GRUPA IV – MOTYLKI 6 LATKI

Jesteśmy zgraną grupą i chętnie uczestniczymy w różnego rodzaju zajęciach, które rozwijają nasze umiejętności. Staramy się, aby nasza radość, serdeczność udzielała się wszystkim. Chętnie pomagamy sobie nawzajem i współpracujemy ze sobą.

 

GRUPA V – MUCHOMORKI 6- LATKI

Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy i liczymy. Jesteśmy już starszakami a to zobowiązuje do właściwego zachowania się podczas zabaw i zajęć w przedszkolu.