Aktualności (2017/2018)

Dnia 21.06.2018 r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z piknikiem rodzinnym. Na wstępnie dzieci przedstawiły program muzyczno – artystyczny pt. „Jeden dzień z łąki”. Przebrane w przepiękne stroje zaprezentowały swoje umiejętności przed sporą publicznością. Następnie dzieci odchodzące po wakacjach do szkoły otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i książeczki, a od młodszych kolegów własnoręcznie zrobione upominkami.

Czytaj więcej

Dnia 12.06.2018 r. dzieci z oddziału V uczestniczyły w zawodach sportowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 5 w Kraśniku. Odbyło się wiele i ciekawych konkurencji sportowych między innymi: skoki przez płotek, pchanie dużej piłki gimnastycznej, bieg z omijaniem pachołka, kozłowanie piłki, przejście przez tunel itp. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zawodach sportowych. Dzięki ćwiczeniom rozwijały ogólną sprawność fizyczną.

Czytaj więcej

Nasze przedszkole realizuje projekt edukacyjny w ramach Erasmus+ pt. „Dobry nauczyciel, dobre przedszkole, dobry start”, którego celem jest podnoszenie jakości pracy przedszkola w obszarze kształcenia, wychowania i opieki oraz organizacji i zarządzania. W ramach realizacji tego projektu dwie nauczycielki oraz pani dyrektor odbyły wyjazd szkoleniowy „job- shadowing”, polegający na obserwacji pracy nauczycieli w szkole podstawowej Colegio El Taller w Hiszpanii.

Czytaj więcej