Get Adobe Flash player
Oferujemy:

  • Doświadczoną kadrę pedagogiczną 
  • Poczucie bezpieczeństwa oraz miłą atmosferę. 
  • Opiekę nad dziećmi od 3 do 6 lat. 
  • Wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom. 
  • Dobrze wyposażone sale dydaktyczne. 
  • Zdrowe, wartościowe i smaczne posiłki. 

Zajęcia dodatkowe:

  • zajęcia umuzykalniające - rytmika
  • zajęcia rekreacyjno – ruchowe
  • język angielski
  • zajęcia z logopedii

Aktualności (2017/2018)

Dnia 21.06.2018 r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z piknikiem rodzinnym. Na wstępnie dzieci przedstawiły program muzyczno – artystyczny pt. „Jeden dzień z łąki”. Przebrane w przepiękne stroje zaprezentowały swoje umiejętności przed sporą publicznością. Następnie dzieci odchodzące po wakacjach do szkoły otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i książeczki, a od młodszych kolegów własnoręcznie zrobione upominkami.

Czytaj więcej

Dnia 12.06.2018 r. dzieci z oddziału V uczestniczyły w zawodach sportowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 5 w Kraśniku. Odbyło się wiele i ciekawych konkurencji sportowych między innymi: skoki przez płotek, pchanie dużej piłki gimnastycznej, bieg z omijaniem pachołka, kozłowanie piłki, przejście przez tunel itp. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zawodach sportowych. Dzięki ćwiczeniom rozwijały ogólną sprawność fizyczną.

Czytaj więcej

Nasze przedszkole realizuje projekt edukacyjny w ramach Erasmus+ pt. „Dobry nauczyciel, dobre przedszkole, dobry start”, którego celem jest podnoszenie jakości pracy przedszkola w obszarze kształcenia, wychowania i opieki oraz organizacji i zarządzania. W ramach realizacji tego projektu dwie nauczycielki oraz pani dyrektor odbyły wyjazd szkoleniowy „job- shadowing”, polegający na obserwacji pracy nauczycieli w szkole podstawowej Colegio El Taller w Hiszpanii.

Czytaj więcej

W dniu 08.06.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pt. „Cztery pory roku”. Podczas koncertu dzieci miały możliwość wysłuchania utworów znanego kompozytora A. Vivaldiego. Przedszkolaki poznały z bliska instrumenty tj. skrzypce, akordeon i melodyka. Dzisiejszy dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Czytaj więcej

Dnia 06.06.2018 r. nasze przedszkole gościło dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji wraz z psem patrolowo – tropiącym „Reksem”. Dzieci zgromadziły się na placu przedszkolnym, aby wysłuchać pogadanki przygotowanej przez pana policjanta na temat zachowania ostrożności wobec zwierząt, potrzeby dbania o psy oraz właściwego zachowania się w przypadku ataku ze strony psa. Rex  pod kierownictwem opiekuna prezentował swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak pies reaguje na komendy pana policjanta. Dzieci na pewno długo będą pamiętały tą nietypową wizytę.

Czytaj więcej